Пономаренко Віктор Олегович

Пономаренко Віктор Олегович

Доцент кафедрі щелепно-лицевої хірургії і стоматології в УВМА

E-mail: zub_ua@ukr.net

Phone: +38 (097) 333-33-33

Біографія

Народився в м.Носівка Чернігівської області. Мати - лікар-офтальмолог, близько 40 років працює в центральній районній лікарні, батько - інженер.

1993

У 1993 році вступив на стоматологічний факультет НМУ ІМ. А.А. БОГОМОЛЬЦЯ. Під час навчання зацікавився ортопедичною стоматологією, що і визначило напрямок діяльності в стоматології в майбутньому.

2000

Після закінчення інтернатури з 2000р. почав працювати в центральній стоматологічній поліклініці Міністерства оборони України, в зубопротезній лабораторії лікарем-стоматологом.

2001

У 2001 році, після проходження спеціалізації в НМАПО ІМ. П.Л. ШУПИКА отримав звання лікаря-спеціаліста з ортопедичної стоматології.

2003

З 2003р. почав викладацьку діяльність в навчальному центрі «Медіа-Дент» за курсом «Сучасна ендодонтія».

2004

З 2004 р. очолив зубопротезну лабораторію. Після призначення на керівну посаду пройшов атестацію в НМАПО ІМ. П.Л. ШУПИКА і отримав звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров'я».

2006

З 2006 р. працюю доцентом на кафедрі щелепно-лицевої хірургії і стоматології в УВМА. Викладаю практичні курси з ендодонтії, реставрації та ортопедичній стоматології.

2010

З 2010 року і по сьогоднішній день - заступник начальника ЦСП МО України.

2017

У 2017р. удостоєний звання * Заслужений лікар України *

Працюю над кандидатською дисертацією «Клініко-патогенетичні особливості імплантаційного лікування вторинної адентії у хворих похилого віку».Відділення, яке очолюю, надає сучасну терапевтичну і ортопедичну допомогу всім категоріям населення.Співпрацюю з різними виробниками стоматологічних матеріалів. Є лікарем-консультантом корпорації "DENTSLPY", "MICERIUM".

Активний і постійний учасник:

  • в міжнародних, всеукраїнських, регіональних, місцевих, конференціях, семінарах, симпозіумах, круглих столах, як на території України, так і закордоном;
  • по обміну досвідом з асоціаціями інших країн, діяльність яких спрямована на охорону здоров'я;
  • по сприянню в професійній і науковій діяльності, спрямованій на поліпшення рівня стоматологічної науки і практики;
  • в розробках і реалізації різних програм з розвитку медичної науки і вдосконалення основних форм і методів надання стоматологічних послуг;
  • в наукових дослідженнях в області стоматології;
  • у вивченні і впровадженні сучасних досягнень науки в галузі стоматології;
  • у вивченні і застосуванні нових технологій в області стоматології та імплантології.
     

Нагороди