Ортодонтія

Ортодонтія

Лікування зубів на сучасному етапі включає не тільки пломбування карієсу і постановку протезів. Завдяки науковому прогресу тепер будь-яка людина може максимально вдосконалити, як свою посмішку, так і риси обличчя в цілому (не вдаючись при цьому до послуг пластичного хірурга).

Що включає в себе ортодонтія?

Ортодонтичне лікування зубів включає в себе новітні методи стоматологічного виправлення прикусу. Причому, не тільки у дітей, чий зубної ряд ще формується, але навіть у дорослих.

Стоматолог Пономаренко, доктор з багаторічним стажем, зможе в повній мірі вирішити ваші проблеми з неправильним напрямком росту зубів і вже укоренілим їх становищем.

Які розділи включає ортодонтія в роботі зі змінним і постійним прикусом?

  • Профілактика неправильного росту зубів. Здійснюється за допомогою ретейнер, знімних пластинок, кап і т.д.
  • Лікування неправильного змінного і постійного прикусу у дітей. Здійснюється завдяки пластин, елайнерів і т.д.
  • Лікування патологій прикусу у дорослих. Найчастіше виконується завдяки незнімної апаратури - брекетів. Брекети, ціна яких вас, безсумнівно, здивує - можна встановити в кабінеті доктора Пономаренко.
  • Надання допомоги в складних питаннях. У складних випадках лікування зубів здійснюється із застосуванням хірургічних методів (видалення молярів, резекція щелепи і т.д.).
  • Стоматолог-ортодонт повинен бути максимально універсальним, адже крім своїх основних функцій, ортодонтичне лікування зубів виконує допоміжну функцію - як метод підготовки зубного ряду до протезування (виправлення нахилів зуба, створення місця для постановки імплантів і т.д.).

Ортодонт Київ, де знайти хорошого фахівця?

Доктор Пономаренко, ортодонт в місті Київ, здатний забезпечити вас ідеальною посмішкою:

  1. За допомогою новітнього обладнання.
  2. У найкоротші терміни.
  3. Абсолютно безболісно.
  4. У стерильних умовах.
  5. Без будь-яких ускладнень.