Терапія

Терапія

Регулярне відвідування стоматолога - запорука здоров'я не тільки ваших зубів, але і всього організму. Адже людина - це система взаємопов'язаних елементів, і якщо один з них дає збій, то це приносить істотної шкоди всьому організму. Багато нехтують здоров'ям своїх зубів і звертаються до стоматолога тільки в крайніх випадках, коли пацієнтові вже потрібна допомога хірурга або протезиста. Такий підхід в корені неправильний, профілактика - ось найкраще лікування. Сучасна стоматологія досягла небувалих висот, тому лікування зубів стало абсолютно безболісною і ефективною процедурою.

Терапевтична стоматологія займається лікуванням зубів. Саме лікарі-терапевти надійно зберігають здоров'я наших з вами зубів.

Основні завдання терапевтичної стоматології:

  • Лікування різних захворювань ясен:
    • карієс,
    • пульпіт.
  • Реставрація зубів.

Що впливає на здоров'я наших зубів

Терапевтична стоматологія дуже важлива, так як саме карієс є причиною 97% захворювань зубів і їх ускладнень. Крім того, практично кожна людина страждає від проблеми руйнування твердих тканин зуба. Неправильне харчування, солодощі, навколишнє середовище - все це впливає на здоров'я наших зубів.

Щоб зберегти гарну посмішку на довгі роки - не забувайте відвідувати стоматолога.